Vzkaz na láhvi

Vzkaz na láhvi
Vneste romantiku do darování a napište na láhev váš osobní vzkaz. Vinařství Tanzberg pro Vás připravilo ke skvělým vínům i etikety, kam můžete svůj originální vzkaz pro nejrůznější příležitosti napsat.

Potěšte a překvapte své blízké osobním vzkazem na láhvi.

Chcete popřát k narozeninám? K výročí svatby či narození dítěte? Domluvit si rande nebo obdarovat někoho jen tak?

Tak vyberte víno nebo sekt z Tanzbergu Mikulov a do poznámky objednávky připište, že máte zájem o prázdné etikety ke konkrétnímu vybranému vínu.

 

A až vše obdržíte, vydechněte, uvolněte se a popřemýšlejte o textu svého vzkazu. Nebojte se být jedineční a osobití, klidně i malujte. Zkuste si svůj nápad zvěčnit nanečisto. Srovnejte specifikaci odrůdy na prázdných etiketách určených pro vzkaz s etiketou nalepenou na zadní straně lahve. Pokud je ve v pořádku, můžete se dát do “výroby”. Rozepište přiložený fix či své psací náčiní. Napište svůj vzkaz na přiloženou prázdnou etiketu. Pokud se Vám vzkaz nepovede napsat tak, jak chcete, nezoufejte. Na každou lahev počítáme se třemi prázdnými etiketami – tedy se třemi pokusy pro napsání textu. Etiketu se vzkazem sejměte z pásky a nalepte na přední, prázdnou stranu lahve. A je to. Další kroky už jsou pouze na Vás…

Doufáme, že sklidíte pochvalu za svůj ojedinělý dárek. Také si myslíme, že už bylo dost gratulací a vzkazů psaných emailem, smskou nebo na běžné blahopřání z papírnictví.