Pro firmy

Nejen v našem životě soukromém, ale i životě firmy jsou příležitosti, kdy víno oceníte jako vhodného průvodce, společníka nebo výraz uznání a díků. Věříme, že naše vína zachutnají Vám i těm, které jimi jednou možná podarujete.

Vinný catering

Dokážeme Vám nabídnout vhodná vína pro Vaše neformální setkání i jiné příležitosti s kolegy, zaměstnanci i obchodními partnery. V současnosti obsahuje nabídka naší společnosti více než 2000 druhů vín, mezi nimiž lze najít skutečné vinařské perly.

 

Catering zahrnuje

  • vybrané láhve vín optimální teploty
  • profesionální sklenice
  • otvíráky
  • ubrusy
  • případně zajistíme další doplňky a dekorace

Dvě nejběžnější formy vinného cateringu jsou řízená a neřízená degustace, vždy pod vedením znalého sommeliéra.

Řízená degustace

image05Sommelier představí obvykle deset až patnáct vzorků. Degustace je nejen senzorickým hodnocením předložených vzorků, ale příjemně stráveným společenským dnem či večerem a možností dozvědět se více o bohaté vinné kultuře. Výběr vín, stejně jako způsob jejich prezentace a obsah výkladu, je individuální a odpovídá Vašim konkrétním potřebám a přáním Vašich hostů.

 

Neřízená degustace

Neřízená degustaci se odehrává zpravidla formou ochutnávky na prezentačním stolku nebo stánku. Sommelier se přicházejícím hostům věnuje individuálně. Naše ochutnávky se již mnohokrát staly jedinečnou a nedílnou součástí plesů, rautů a nejrůznějších firemních, propagačních a privátních akcí.

 

Akce na klíč

image03Jsme schopni pro Vás zorganizovat opravdu velkou akci srovnatelnou s každoročním, námi pořádaným Velkým koštem vín ve Fryštáku, ale vyjdeme Vám vstříc i při přání uspořádat setkání s vínem pro malý okruh přátel, obchodních partnerů apod. Poradíme Vám a přizpůsobíme se také vašim požadavkům z hlediska výběru vín, tématu degustace, velikosti a stylu akce, místa konání atd.

 

Víno jako dárek

Kvalitní víno, navíc v pěkném a nápaditém balení opatřené logem Vaší společnosti, je vždy dobrou volbou a známkou vytříbeného vkusu. Možnost zahrnout do daňově uznatelných nákladů. Označení visačkou, vlastní etikety, dárkové kartony, dárkové dřevěné obaly, netradiční obaly.