ViP – VINO PARTNER s.r.o. na galavečeru Ceny Salvator 2015

ViP – VINO PARTNER s.r.o. na galavečeru Ceny Salvator 2015

Dne 1. dubna 2016 se od 20 hodin uskuteční v kongresovém centru Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně (Academia centrum) slavnostní galavečer projektu Cena Salvator – Cena hejtmana Zlínského kraje. Cílem již 13. galavečeru je předání ocenění vítězům všech kategorií, kteří svými činy pomáhají jiným lidem.

Firma ViP – VINO PARTNER s.r.o. si považuje za velkou čest, že se může podílet na tomto záslužném projektu nejenom jako jeden z mnoha sponzorů, ale i tím, že hostům zpříjemní slavnostní galavečer nabídkou kvalitních vín z našeho sortimentu.

Cena Salvator je udělována členům integrovaného záchranného systému a vojákům, kteří prokázali nesmírnou odvahu a nad rámec své běžné pracovní náplně byli ochotni i položit svůj život pro druhé. Oceněni jsou rovněž obyčejné lidi, občané ze Zlínska, kteří dokázali, že hrdinou může být každý z nás a svou duchapřítomností zachránili někomu život. Uznání zaslouží také lidé, kteří se dlouhodobě snaží pomáhat – v prevenci proti kriminalitě, darují krev, podporují handicapované… A v neposlední řadě jsou to hrdinové z řad dětí, jelikož i ti nejmenší zachraňují životy.

Více informací o projektu Cena Salvator 2015 – Cena hejtmana Zlínského kraje na www.cenasalvator.cz.